Bilförsäljning

Bilförsäljningen direkt:
0240-878 80

Magnus Gråbo Försäljningschef
0240-878 19 magnus.grabo@gsbil.se

Carina Linder Bilsäljare
0240-878 21 carina.linder@gsbil.se

Marcus Malmkvist Bilsäljare
0240-878 26 marcus.malmkvist@gsbil.se

Mattias Johansson Bilsäljare
0240-878 22 mattias.johansson@gsbil.se

Anna-Lena Kvicker Leveransadministratör
0240-878 23 Anna-Lena.Kvicker@gsbil.se

Christina Norgren Leveransadministratör
0240-878 18 christina.norgren@gsbil.se


Servicemarknad

Robin Nyström Personlig Servicetekniker Renault
0240-878 49 robin.nystrom@gsbil.se

Per Olsson Personlig Servicetekniker Renault
Transportbilstekniker 0240-878 74 per.olsson@gsbil.se

Fredrik Hansson Personlig Servicetekniker Volvo
0240-878 56 fredrik.hansson@gsbil.se

Robin Almgren Personlig Servicetekniker Volvo
0240-878 57 robin.almgren@gsbil.se

Per Stenberg Verkstadscoach
0240-878 30 per.stenberg@gsbil.se

Håkan Tydén Reservdelsman (Butik)
0240-878 37 / 878 41 hakan.tyden@gsbil.se

Birgitta Östlund Reservdelsman (Butik)
0240-878 37 / 878 40 birgitta.ostlund@gsbil.se

Daniel Pettersson Servicemarknadschef
0240-878 32 daniel.pettersson@gsbil.se


Bilskadecenter

0240-878 34 bilskadecenter@gsbil.se

Torbjörn Westerberg Chef Bilskadecenter
0240-878 73 torbjorn.westerberg@gsbil.se


Administration

Tobias Wångmar Vd
0240-878 02 tobias.wangmar@gsbil.se

Anneli Olsson Ekonomichef
0240-878 24 anneli.olsson@gsbil.se
Ekonomiavdelningen
0240-878 16 faktura@gsbil.se


Tanka Bensinstation

Biluthyrningen
0240-878 42 hertz.ludvika@gsbil.se

Tanka
0240-10310 macken@gsbil.se

Benita Nilson Stationschef
0240-103 10 benita.nilson@gsbil.se

Om du inte hittar den du söker, kontakta vår växel
Växel 0240-878 00
Fax 0240-815 06

Besöksadress: Bilvägen Ludvika Postadress: Box 880 771 28 Ludvika

Hitta hit:

KARTA

Besöksadress

Bilvägen Ludvika

Telefonnummer

Växel 0240-878 00

Fax 0240-815 06

E-postadress

info@gsbil.se

Avdelningar

Bilförsäljning

Telefon: 0240-878 80

Vardag:
09.00-18.00

Lördag:
10.00-13.00

Butik

Telefon: 0240-878 37

Vardag:
07.00-17.00

Lördag:
STÄNGT

18/6-17/8:
07.00-16.00
Lunchstängt 12.00-12.50

Skadeverkstad

Telefon: 0240-878 34

E-post: bilskadecenter@gsbil.se

Vardag:
07.00-16.00

Lördag:
STÄNGT

18/6-17/8:
08.00-15.00
Lunchstängt 12.00-13.00

Verkstad

Telefon: 0240-878 31

Vardag:
07.00-17.00

Lördag:
STÄNGT

18/6-17/8:
07.00-16.00
Lunchstängt 12.00-12.50

Tanka

Vardagar:
06.00-21.00

Lördag:
08.00-21.00

Söndag:
09.00-21.00

Biluthyrning

Telefon: 0240-878 42

E-post: hertz.lud@gsbil.se

Vardag:
07.00-17.00